Науково-методичний семінар «ГІС та заповідні території»

Мета семінару — обмін досвідом з використання геоінформаційних технологій у різних сферах функціонування заповідних територій, вивчення сучасних можливостей та підходів у дослідженні та збереженні природних комплексів і біорізноманіття, підвищення професійного рівня відповідних фахівців.

Через участь у семінарі Ви отримаєте навички роботи з ГІС, даними дистанційного зондування, мобільними та веб-колекторами даних для вирішення найбільш актуальних біологічних та екологічних завдань. Також Ви познайомитеся з новими інструментами і технологіями для дослідження та охорони природи. Матимете можливість спілкуватися з колегами про кращі робочі практики.

Запрошуються співробітники об’єктів природно-заповідного фонду, викладачі та студенти, фахівці з дослідження та охорони природи та волонтери, робота яких пов`язана з ГІС.

 

Реєстрація: продовжується через електронну реєстраційну форму за адресою: https://scgis.org.ua/ua/seminar/registration/ ✅

Зареєструватися необхідно до 1 серпня 2021 року❗️

 

Можливі варіанти участі в онлайн семінарі: усна доповідь з презентацією, ведучий майстер-класу, слухач.

Увага! Ми очікуємо від кожного учасника, який реєструється як слухач, коротку доповідь про свій досвід або плани використання геоінформаційних технологій та даних дистанційного зондування (до 5 слайдів, 10 хвилин). Це допоможе визначити актуальні напрямки співпраці ГІС-спільноти та природоохоронників, оцінити на скільки сучасні технології використовують у роботі окремі фахівці та заповідні установи, сприятиме формуванню програми наступного семінару.
Усна доповідь з презентацією пропонується тим учасникам, хто бажає більш розгорнуто представити результати своїх досліджень або поділитися практичним досвідом застосування геоінформаційних технологій у природоохоронній сфері. Регламент презентацій доповідачів: 20 хвилин на усну доповідь, 10 хвилин на питання та обговорення.

 

Програму буде сформовано за результатами реєстрації.

 

Вимоги до презентацій: 

Презентація у форматі, сумісному з програмами Microsoft Power Poіnt або LibreOffice Impress (.pptx, .ppt, .odp) або PDF. Назва файлу має містити назву презентації латиницею та ім`я і прізвище автора латиницею. Просимо відправити презентації на електронну адресу seminar@scgis.org.ua. не пізніше, ніж за добу до початку семінару. Всі презентації буде розміщено на сайті https://scgis.org.ua/ua

 

Організаційний комітет:

Біатов А.П. (SCGIS Ukraine, блог «ГИС-натуралист»)

Винокурова С.В. (Інститут зоології НАН України, SCGIS Ukraine)

Селіверстов О.Ю. (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, SCGIS Ukraine)

Дядін Д.В. (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, SCGIS Ukraine)

Брусенцова Н.О. (НПП «Слобожанський», SCGIS Ukraine)

 

Контакти:

 

***

Презентації учасників попередніх років: https://scgis.org.ua/ua/seminar/slides/

Збірники матеріалів попередніх семінарів: https://scgis.org.ua/ua/seminar/proceedings/

Докладніше про семінар у огляді на сайті: 50northspatial

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ у Facebook:
Дарья Ширяєва , Дмитро Ляшенко