Науково-методичний семінар «ГІС та заповідні території»

5 – 8 червня 2020 року (Харківська обл., Краснокутський р-н)

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-методичному семінарі «ГІС та заповідні території»!

 

Мета семінару — обмін досвідом з використання ГІС-технологій у різних сферах функціонування заповідних територій, вивчення сучасних можливостей та підходів у дослідженні та збереженні природних комплексів і біорізноманіття, підвищення професійного рівня відповідних фахівців.

Через участь у семінарі Ви отримаєте навички роботи з ГІС, мобільними колекторами даних та дронами для вирішення найбільш актуальних біологічних та екологічних задач! Та познайомитись з деякими новими інструментами і технологіями для дослідження та охорони природи.

Форма участі: очна.

Можливі варіанти участі: усна доповідь, ведучий майстер-класу, слухач (мати коротку доповідь про досвід використання геоінформаційних технологій та даних дистанційного зондування).

Програму буде сформовано за результатами реєстрацій.

В програмі передбачено тематичні доповіді, майстер-класи, діскусії та круглі столи.

Для участі у майстер-класах необхідно мати с собой ноутбуки.

Організаційний внесок: 500 грн.

Розміщення: у приміщенні НПП «Слобожанський». Максимальна кількість учасників для поселення у приміщенні – 20 (перші заявлені). Умови життя напівпольові – є вода, кроваті. З собою необхідно мати спальні мішки. Також можна поселитися у неметі безпосередньо біля будівлі.

РЕЄСТРАЦІЯ: за допомогою електронної реєстраційної форми за адресою: https://scgis.org.ua/ua/seminar/registration/

Зареєструватися необхідно до 1 травня 2019 року.

 

Публікація матеріалів Семінару. Планується публікація тез Семінару у формату електронної збірки. Мова публікацій – українська, англійська. Загальний обсяг тексту – не більше 1000 слів.

Вимоги до авторських матеріалів. Рекомендовано використовувати текстові редактори MS Word/Libra/GoogleDocs, формат аркушу А4, поля – 2 см, інтервал – 1,5 пункти. Ілюстрації – у растровому форматі .png з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Файли ілюстрацій надсилати окремо від тексту, у тексті потрібно поряд з підписами до іллюстрацій навести точні назви супутніх файлів. Посилання на літературні та інформаційні джерела (за наявності) оформлювати відповідно до вимог ДСТУ 8302:2015.

Підготовлені тези у форматі .docx надсилати на електронну пошту seminar@scgis.org.ua. У назві файлу потрібно вказати прізвище (у форматі “Тези_ПрізвищеІП”) першого автора, наприклад Тези_ІвановОС.docx.

Термін подання тез – до 1 травня 2020 року.

 

Як добратися: маршрутки від станції метро «Центральний ринок», м. Харків: 07:40, 08:12, 09:12 Харків — Краснокутськ (через Мерчик, Мурафу). Загалом, майже через кожну годину. Остання маршрутка з Харкова о 18:30-18:45. Вартість проїзду в одну сторону 90-80 грн. Їхати до с. Мурафа (~1 година 30 хв.). Виходити на зупинці «Мурафа-центр» (біля школи), далі прогулянка 4 км дорогою у напрямку «Наталіївки».

Координати: E35.289526 N50.075792

Місце проведення:

***

Презентації учасників попередніх років: https://scgis.org.ua/ua/seminar/slides/

Збірники матеріалів попередніх семінарів: https://scgis.org.ua/ua/seminar/proceedings/

Докладніше про семінар у огляді на сайті: 50northspatial

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ у Facebook:
Дарья Ширяєва , Дмитро Ляшенко