Наша міжнародна стипендіальна програма призначена для того, щоб дозволити фахівцям з природоохороних ГІС відвідувати Конференцію користувачів ESRI та Щорічну конференцію SCGIS, що проводиться в Каліфорнії кожного літа, а також дати їм можливість пройти спеціалізовані тритижневі курси ГІС, організовані для стипендіатів. Ці курси проводяться спільно SCGIS, Juniper GIS, Esri, Інформаційним центром UC Davis з питань навколишнього середовища та UC Berkeley Blue Oak Ranch Reserve.

Це не типова стипендіальна програма. Вона покриває лише деякі витрати, пов’язані з поїздкою та відвідуванням цих заходів; тільки в рідкісних випадках ми можемо надати стипендію, що покриває повні витрати.

На сьогодні стипендіальна програма спрямована, в основному, на підтримку регіонів, де міжнародні відділи SCGIS та неформальні громадські ГІС-спільноти, пов’язані з SCGIS, зростають та розвиваються, з метою сприяння подальшому їх розвитку. Проте ми заохочуємо наші міжнародні відділи розширювати свої зв’язки поза межами країни, а також охоплювати колег з сусідніх регіонів або навіть більш віддалених. Ознайомтеся з списком міжнародних відділів, щоб дізнатися більше про найближчий до Вас.