Конкурс стипендій SCGIS 2020

Остання дата подачі подачі заявок 27 грудня 2019 року

У 2020 році програма розрахована на 6 тижнів (з 19 червня по 29 липня 2020 року):

  1. Перша частина проходитиме у  м. Девіс, Каліфорнія де учасники візьмуть участь у тренінгу з ArcGIS Pro (19 червня–5 липня)
  2. Наступний етап – участь у 23-й Щорічній конференції Товариства Природоохоронних ГІС (7–10 липня, Монтерей, Каліфорнія) і Міжнародній конференції користувачів Esri (13–17 липня, Сан Дієго, Каліфорнія)
  3. Завершальна частина програми присвячена тренінгу по хмарним і онлайн ГІС (19–29 липня, м. Редландс, Каліфорнія).

У програмі можуть прийняти участь працівники природоохоронних громадських організацій, учасники некомерційних природоохоронних організацій та проектів, співробітники інших організацій які виконують завдання пов’язані з вивченням та охороною довкілля (ВНЗ, установи ПЗФ, НДІ тощо).

Стипендія передбачає часткове покриття витрат і надається на конкурсній основі. Заявка заповнюється англійською мовою. Вимагається знання англійської на рівні, достатньому для спілкування з колегами і для розуміння предметної області, але рівень володіння англійською не є критерієм для відбору заявок.

До заявки необхідно долучити приклади ваших робіт в сфері природоохоронних ГІС і короткий опис вашої роботи, пропонованої для презентації на конференції.

Консультації можна отримати:

Попередньо, будь ласка, ознайомтесь з відповідями на часті питання

Завантажити форму заявки та інструкцію щодо заповнення і додаткову інформацію англійською мовою можна тут https://bit.ly/34p3gen

Заявки приймаються за електронною адресою scgis.ukraine@gmail.com

Остання дата подачі подачі заявок 27 грудня 2019 року.

Попередню оцінку заявок проводить Товариство Природоохоронних ГІС України. На наступному етапі, відібрані більшістю голосів заявки, будуть надіслані в SCGIS Global, де проходить другий етап відбору і приймаються остаточні рішення про можливість надання стипендії.

Бажаємо успіхів і чекаємо ваших заявок!

Опис програми стипендій

Міжнародна стипендіальна програма призначена для того, щоб дозволити фахівцям з природоохороних ГІС відвідувати Конференцію користувачів ESRI та Щорічну конференцію SCGIS, що проводиться в Каліфорнії кожного літа, а також дати їм можливість пройти спеціалізовані тритижневі курси ГІС, організовані для стипендіатів. Ці курси проводяться спільно SCGIS, Juniper GIS, Esri, Інформаційним центром UC Davis з питань навколишнього середовища та UC Berkeley Blue Oak Ranch Reserve.

Це не типова стипендіальна програма. Вона покриває лише деякі витрати, пов’язані з поїздкою та відвідуванням цих заходів; тільки в рідкісних випадках ми можемо надати стипендію, що покриває повні витрати.

На сьогодні стипендіальна програма спрямована, в основному, на підтримку регіонів, де зростають та розвиваються міжнародні відділи SCGIS та неформальні громадські ГІС-спільноти, пов’язані з SCGIS з метою сприяння подальшому їх розвитку. Ознайомтеся з списком міжнародних відділів, щоб дізнатися більше про найближчий до Вас.