Опис програми стипендій

Міжнародна стипендіальна програма призначена для того, щоб дозволити фахівцям з природоохороних ГІС відвідувати Конференцію користувачів ESRI та Щорічну конференцію SCGIS, що проводиться в Каліфорнії кожного літа, а також дати їм можливість пройти спеціалізовані тритижневі курси ГІС, організовані для стипендіатів. Ці курси проводяться спільно SCGIS, Juniper GIS, Esri, Інформаційним центром UC Davis з питань навколишнього середовища та UC Berkeley Blue Oak Ranch Reserve.

Це не типова стипендіальна програма. Вона покриває лише деякі витрати, пов’язані з поїздкою та відвідуванням цих заходів; тільки в рідкісних випадках ми можемо надати стипендію, що покриває повні витрати.

Cтипендіальна програма спрямована, в основному, на підтримку регіонів, де зростають та розвиваються міжнародні відділи SCGIS та неформальні громадські ГІС-спільноти, пов’язані з SCGIS з метою сприяння подальшому їх розвитку. Ознайомтеся з списком міжнародних відділів, щоб дізнатися більше про найближчий до Вас.

Додаткові консультації. Учасники програми від України минулих років Світлана Винокурова, Оксана Савенко, Юрій Струс і Роман Сизо можуть проконсультувати вас в Фейсбук-чаті або в групі Пріродоохоронні ГІС

Додаткова інформація: