Извините, этот техт доступен только в “Английский” и “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Опис програми стипендій

Міжнародна стипендіальна програма призначена для того, щоб дозволити фахівцям з природоохороних ГІС відвідувати Конференцію користувачів ESRI та Щорічну конференцію SCGIS, що проводиться в Каліфорнії кожного літа, а також дати їм можливість пройти спеціалізовані тритижневі курси ГІС, організовані для стипендіатів. Ці курси проводяться спільно SCGIS, Juniper GIS, Esri, Інформаційним центром UC Davis з питань навколишнього середовища та UC Berkeley Blue Oak Ranch Reserve.

Це не типова стипендіальна програма. Вона покриває лише деякі витрати, пов’язані з поїздкою та відвідуванням цих заходів; тільки в рідкісних випадках ми можемо надати стипендію, що покриває повні витрати.

Cтипендіальна програма спрямована, в основному, на підтримку регіонів, де зростають та розвиваються міжнародні відділи SCGIS та неформальні громадські ГІС-спільноти, пов’язані з SCGIS з метою сприяння подальшому їх розвитку. Ознайомтеся з списком міжнародних відділів, щоб дізнатися більше про найближчий до Вас.

Додаткові консультації. Учасники програми від України минулих років Світлана Винокурова, Оксана Савенко, Юрій Струс і Роман Сизо можуть проконсультувати вас в Фейсбук-чаті або в групі Пріродоохоронні ГІС

Додаткова інформація: